HAKKIMIZDA

Koray Güngör ve Esra Güngör ortaklığı ile 2002 yılında kurulmuş olan firmamız faaliyetlerini havuz sektöründe sürdürmektedir.

Koray Güngör 1969 İzmir doğumludur. Lise eğitimini İzmir Atatürk End. Mes. Lisesi Elektronik bölümünde tamamlamış olup, Ege Üniversitesi Su Ürünleri Mühendisliği’nden 1991 yılında mezun olmuştur. Yabancı dili İngilizcedir.

Esra Güngör 1970 Ankara doğumludur. Dokuz Eylül Üniversitesi İşletme Bölümü’nden 1993 yılında mezun olmuştur. Firmamızın finansman bölümünü idare etmektedir.

2002 yılında kurulan firmamız KORES HAVUZ, 250 m² merkez ofisi ve showroom 250 m² deposu, 60 m² bobinaj atölyesi ve 10 kişilik uzman personeli ile faaliyet göstermektedir.

Firmamız müşteri memnuniyeti ve profesyonel odaklı çalışmalarıyla kısa sürede Kuşadası, Aydın ve Didim bölgelerinde sektörün öncü ve lider firmaları arasında yerini almıştır.

Kullanıcısına sağlık ve huzur vererek yaşam kalitesini yükselten, görsel bir güzellik sunan estetik havuzlar, Kores Havuz tecrübesiyle mükemmel kalite düzeyini yakalamaktadır.

Firmamız yüzme havuzları, sauna ve buhar odaları, süs havuzları, hydro-masaj havuzları, su atraksiyonları, bobinaj işleri ve havuz kimyasallarını satarak özellikle turizm sektöründe artan talebe karşılık kaliteli hizmet sağlamaktadır.

Firmamız Kores Havuz, 10 yıllık tecrübe, bilgi birikimi ve konusunda uzman kadrosuyla her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, havuz kullanıcılarının artan ve farklılaşan beklentilerine uygun çözümleri mühendislik seviyesinde sunmaktadır.

Havuz yapımı konfor ihtiyacını karşılayan bir alandır. Bilgi, deneyim ve kalite gerektiren bir konudur. Yüzme havuzu bir kez yapılır ve kalıcı olmalıdır. Bundan dolayı kullanılan malzemelerin kaliteli olması çok önemlidir. Kores Havuz, sunduğu kalitenin ve hizmetin arkasındadır.