ÜRÜNLER

Gemaş Mühendislik'in Aydın Bölge Bayisi olarak ilerlediğimiz yolumuzda tüm ürünlerimiz garantili, Bakanlık onaylı olup sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına "Her Zaman Daha İyi Hizmet" politikamızla 15 yıldır yolumuza devam etmekteyiz...

Her türlü sorunuz için lütfen bizimle iletişime geçiniz...

 • Kendinden Emişli Havuz Pompaları

  Kendinden Emişli Havuz Pompaları

  Pompa çalışmaya başladığında pompa çarkı bir vakum ortamı yaratır ve bir miktar hava pompaya girer, pompa bu havayı içerisi her zaman akışkan dolu bir odacığa alır ve bu odacıkta oluşan hava-akışkan karışımını hava ayırma bölümüne gönderir. Burada hava akışkandan ayrılır. Bu işlem devam ettikçe pompa içerisindeki ve emme hattındaki tüm hava tahlliye edilmiş olur ve pompa normal pompalama işlemine döner.
 • Endüstriyel Havuz Pompaları

  Endüstriyel Havuz Pompaları

  Ürün çeşitlilik bilgisi için lütfen iletişime geçiniz.
 • Dalgıç Pompalar

  Dalgıç Pompalar

  Dalgıç pompalar genellikle su temini, sulama ve yağmurlama sistemleri, yeraltı sularının seviyesinin kontrolü ve temiz veya az kirli suların basınçlandırılmasında kullanılmaktadır. Süs havuzları ve fiskiyeler de bu pompaların kullanılabildiği diğer uygulamalardır.
 • Salyangoz Pompalar

  Salyangoz Pompalar

  Salyangoz pompalar tarımsal sulamalarda, basınçlı su temininde, hidrofor sistemlerinde, yangın pompalarında, yangın hidrofor sistemlerinde, içinde katı parçacıklar bulundurmayan temiz veya az kirli suların tahliyesinde, endüstriyel tesislerde, buhar kazanlarında, sulama sistemlerinde ve yüksek debili su ihtiyaçlarının yanı sıra daha bir çok alanda kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır. 
 • Pompa Ön Filtreleri (Kıl Tutucular)

  Pompa Ön Filtreleri (Kıl Tutucular)

  Yüksek basınç pompalarını kaba tanecikler veya kuma karşı korur.
 • Pompa Sehpaları

  Pompa Sehpaları