HAVUZ DEZENFEKSİYON SİSTEMLERİ

Bakır İyonizasyon + UV Kombine Dezenfeksiyon Sistemi

Ev havuzları içindir. Klor ihtiyacını tamamen ortadan kaldırabilir. Dezenfeksiyonu %80 oranında UV-C ile %20 oranında bakır iyonizasyonu ile sağlar. Havuz suyunda küf, bakteri ve yosun oluşumunu kortrol eder. Ayrıca suya vermiş olduğu + yüklü iyonlar yardımıyla etkin bir şokülasyon da sağlar.

 
Bakır elektrolizi + UV-C kombine çalışır. 253,7 mm dalga boyundaki UV ışınımı bakteri ve virüsler üzerinde son derece etkilidir. 316L paslanmaz çelik gövde normalden %35 fazla ışınım sağlar. UV + Klor kombinasyonundaki klorun tampon oluşturma görevini bakır iyonları sağlar. Sistemde filtreden sonra tesis edilir. Cihaz suya sürekli bakır iyonu verilmesini sağlar. +2 yüklü bakır iyonları bakteri, yosun, diğer primitif organizmaların hücre duvarını yıkarak öldürür. Cihazla birlikte verilen test aletiyle 2 haftada bir bakır konsantrasyonu ölçülür ve 0,7 ppm mertebesinde bakır konsantrasyonunun sürekliliği sağlanır. Cihaz 70 m3’e kadar ev havuzları için idealdir.
Bakır iyonizaşyon sistemi mevcut havuzlarda yosun öldürücü ve topaklayıcı kimyasal ajanları rahatlıkla ve etkili bir biçimde ikame eder.
Bakır İyonizasyon + UV Kombine Dezenfeksiyon Sistemi

Stok Kodu:

FOTOĞRAFLAR

DETAYLI BİLGİ İSTEME FORMU

İlgilendiğiniz ürün ile ilgili daha detaylı bilgi almak için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Ad - Soyad *
E-Posta Adresiniz *
Telefon Numaraniz *
Konu
Bakır İyonizasyon + UV Kombine Dezenfeksiyon Sistemi-
E-Posta Adresiniz *