ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK MADDELERİ

KORES End.Tem.ve Gıd.Mad.Tur.Tic.Ltd.Şti olarak Endüstriyel Temizlik Maddeleri konusunda DANKİM Kimya ve Temizlik Ürünleri San.Tic.A.Ş ile birlikte çalışmaktadır. Dankim Kimya; IDUNA ürünlerini Danimarka, Finlandiya, Norveç, Tayvan, Çin, İskoçya ve Türkiye’deki fabrikalarda IDUNA LİSANSI ALTINDA , ana laboratuvarın ve uzman mühendislerin denetim ve desteği ile üretilmektedir.

 

IDUNA ürünlerinin yüksek kalite standartları, sahip olduğu ISO 9001 ve ISO 14001 belgeleri ile onaylanmıştır. Danimarka gibi çevre konusunda çok duyarlı olan bir ülkede faaliyette bulunan IDUNA sadece çevreye saygılı hammaddeler kullandığı için ISO 14001 Çevre Standartları belgesi almaya hak kazanmıştır. Bu nedenle tüm IDUNA ürünleri doğaya duyarlı ve saygılıdır.

 

DANKİM Kimya ve Temizlik Ürünleri San. Tic. A.Ş. 1996 yılında İzmir’de kurulmuştur. Önceleri , yurt içi ve yurt dışı pazar araştırması ve tüketici eğilimlerinin tesbiti amacıyla bitmiş ürünlerin Danimarka’dan ithal edilmesi ve endüstriyel pazara sunulması ile başlayan faaliyetlerimiz, 1998 yılı başından itibaren seçilmiş ürünlerin İzmir’deki en son teknolojinin uygulandığı tesislerimizde , IDUNA lisansı altında yapılan üretim, yurt içi ve yurt dışı satış ve pazarlaması ile devam etmektedir. Mevcut fabrikamızdaki üretim kapasitemiz 15,000 ton/yıl olup , modüler yatırımlarla bu kapasite kolaylıkla arttırılabilir niteliktedir .
DANKİM A.Ş , kuruluşundan günümüze kadar kısa bir süre geçmesine rağmen gerek yurt içinde ve gerekse yurt dışında oluşturulan bayilik sistemleri ile dünyanın ve Türkiyenin pek çok bölgesine ulaşmış; yüksek kaliteli ürünleri ve müşteri ihtiyaçlarına özel çözümler üretmeyi ilke edinen deneyimli satış kadrosu ile endüstriyel temizlik ürünleri pazarında saygın bir yer kazanmayı başarmıştır.
 
 

 *Çamaşır Grubu

 *Mutfak Grubu

*Genel Temizlik 

*Yer Bakımı

*Halı Bakımı

*Gıda Hijyeni

*El ve Vücut Hijyeni

*Marine Grubu

 

Ürün kapsam ve bilgisi için lütfen bizimle iletişime geçiniz...

 

 

 

ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK MADDELERİ

DETAYLI BİLGİ İSTEME FORMU

İlgilendiğiniz ürün ile ilgili daha detaylı bilgi almak için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Ad - Soyad *
E-Posta Adresiniz *
Telefon Numaraniz *
Konu
ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK MADDELERİ
E-Posta Adresiniz *